Müşteri Sözleşmesi

Socicent Inc. Satış & Iade ve Müşteri Sözleşmesi


Sitemiz üzerinden sipariş verdiğiniz takdirde, kullanıcı sözleşmesini, hizmet şartlarını ve iade şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

 1. Socicent Inc. Ödeme sistem üzerinden sanal pos, mobil ödeme ve banka havalesi aracılığıyla yapılmaktadır. 
   
 2. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde yaptığınız ödemelerin iadesi harici durumlar dışında bulunmamaktadır. Yaptığınız ödemeleri sistem içi hizmetlerde bakiye olarak kullanabilirsiniz. Harici durumlar 3. ve 6. maddelerde beyan edilmiştir.
   
 3. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışveriş bakım dışı bir nedenden dolayı 72 saat içerisinde başlamazsa hizmet iadeniz gerçekleştirilecektir.
   
 4. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde hiçbir şekilde sizlerden şifre talep edilmemektedir. Hesabınızın çalınma durumu yaşanırsa Socicent Inc. sorumlu tutulamaz.
   
 5. Socicent Inc. üzerinden satın alınan takipçilerin düşüşüne dair telafi politikası bulunmamaktadır. Sonrasında ikinci bir gönderim yapılmamaktadır.
   
 6. Socicent Inc. üzerinden sağlanan hizmetlerde bakım süresi gelen güncellemeye bağlı olarak 15 iş gününe kadar uzayabilir. Bu süreç sonunda hizmet sağlanamazsa hizmet iadeniz kalan gün ve indirim fiyatı düşürüldükten sonra yapılacaktır.
   
 7. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde banka havalesi için dekontsuz işlem başlatılmamaktadır.
   
 8. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde gönderilen takipçilerin profil içeriklerinin bir garantisi bulunmamaktadır. Sisteme kişiler diledikleri profil ile dahil olabilmektedir.
   
 9. Socicent Inc. üzerinden sağlanan hizmetlerde kullanıcı adı müşteri sorumluluğundadır. Yanlış yazılan kullanıcı adlarına ve paylaşım linklerine sistemin yaptığı gönderimlerde telafi durumu yoktur.
   
 10. Yanlış girilen kullanıcı adı Instagram üzerinde mevcut ve gönderim sağlanmışsa hiçbir şekilde iade veya kullanıcı adı düzeltmesi yapılmamaktadır.
   
 11. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde hesabınızı spama düşürecek bir servis bulunmamaktadır. Hesabınızın hizmetlerimiz nedeniyle kapatılma riski bulunmamaktadır. Hesabınızın farklı ihlallerden kapatılması sonucu Socicent Inc. sorumlu tutulamaz.
   
 12. Socicent Inc. üzerinden yapacağınız alışverişlerde hesabınız gizli olduğu durumlarda yükleme yapılamamaktadır. Sipariş sonrası profilinizi gizlide bıraktıysanız profilinizi herkese açık hale getirerek Whatsapp destek hattımızla ve Canlı destek hattımızla iletişime geçmelisiniz.
   
 13. Socicent Inc. üzerinden sipariş verdiğinizde girmiş olduğunu kişisel verilerinizi kimse ile paylaşmamaktadır. Bu kişisel verilerinizi sizlere kampanya, yenilik ve bunun gibi bildirimleri göndermek amacıyla kullanabilir ve reklam gönderisinde bulunabilir. Bu gibi bildirimleri almak istemiyorsanız info@socicent.net'e mail göndererek listeden çıkarılmayı talep edebilirsiniz.
   
 14. Socicent Inc. üzerinden veya Whatsapp destek ve Canlı destek hattımız üzerinden yapacağınız alışverişlerde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılmaktasınız. Bu sözleşme üzerinde Socicent ınc. bildirimde bulunmaksızın sözleşmeyi değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Sözleşme güncelleme tarihi : 28.10.2019